آموزشفرهنگیورزشی

اولین اردوی تفریحی و تربیتی فرزندان شهدای مدافح حرم کشور

اولین اردوی تفریحی و تربیتی فرزندان شهدای مدافح حرم کشور

معاون آموزشی، پژوهشی و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاحیه اولین اردوی دانش آموزی فرزندان شهدای مدافع حرم، خطاب به این عزیزان، گفت: در صورتیکه علاقه مند و مایل به رشد و ارتقا باشید، وظیفه ما این است که زمینه کار و فعالیت و پیشرفت را برای شما فراهم کنیم، البته تلاش خود شما هم نقش بسزایی دارد.

به گزارش ایثار البرز، مجتبی مدرس زاده در این مراسم که صبح امروز ۱۰ آبان ماه با حضور هاشم صابریان، مدیرکل آموزش، سید محمد میرکاظمی مدیرکل امور ورزش و اردویی، عادل مهری، مدیرکل نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولان در سالن شهید فهمیده مجموعه فرهنگی و تفریحی ایثار استان البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه برنامه های خاصی را ویژه شما برنامه ریزی کرده ایم تا از این پس با مشارکت خود شما اجرا شود، عنوان کرد: نظر و نیاز شما برای ما حائز اهمیت است و سعی می کنیم برنامه های جالب و مورد توجه شما را اجرا کنیم.

وی اظهار کرد: خداوند هر انسانی که پا به زمین گذاشته را با یک ترکیب منحصر به فرد خلق کرده و ترکیبی را در وجود شما قرار داده که در وجود هیچکس دیگری نیست. بزرگترین کار شما این است که ترکیب خاص خود را پیدا کنید تا کسی نتواند در دنیا حریفتان شود.

معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: قیمت هر آن چیزی که در دنیا به مقدار کم موجود باشد، گران می شود اما چیزهایی که در دنیا یک نمونه از آن ها وجود داشته باشد را نمی توان با پول خرید و روی آن قیمت گذاشت، بنابرین برای حفظ خاص بودن خود تلاش کنید.

مدرس زاده خاطرنشان کرد: چشم امید همه ما مسئولین به شماست زیرا شما علاوه بر شخصیت یکتایی که دارید، صاحب سرمایه ای از سوی پدرانتان هستید و قرار است در آینده شما بزرگان و رهبران اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مملکت باشید.

وی گفت: در صورتیکه علاقه مند و مایل به رشد و ارتقا باشید، وظیفه ما این است که زمینه کار، فعالیت و پیشرفت را برای شما فراهم کنیم، البته تلاش خود شما هم نقش بسزایی دارد.

گفتنی است این اردو به همت معاونت های فرهنگی و آموزش و پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران از 9 الی 12 آبان ماه با حضور 50 نفر از دانش آموزان و فرزندان شهدای مدافع حرم با هدف تقویت روحیه نشاط و شادکامی و بنیه علمی، تجلیل و قدردانی از خانواده های شهدای مدافع حرم و ایجاد دوستی در بین فرزندان این شهدا برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا