بدون دسته بندی

تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی جهت فاز اول احداث پیاده راه امامزاده حسن(ع)

تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی جهت فاز اول احداث پیاده راه امامزاده حسن(ع)

سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج از تخصیص اعتبار جهت احداث فاز اول پیاده راه اطراف امامزاده حسن(ع) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار در تشریح اهم مصوبات یکصد و سی و دوم شورای اسلامی شهر در جمع اصحاب رسانه اظهارداشت: با توجه به بررسی و تایید طرح پیشنهادی در کمیسیون شهرساری و کمیسیون عمران با رویکرد ترافیکی و موافقت کمیسیون برنامه و بودجه با جابجایی ردیف و تخصیص اعتبار جهت پروره فوق ؛ شورای اسلامی شهر مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت شروع به کار عملیات اجرایی در فاز اول احداث پیاده راه تخصیص داد که عملیات عمرانی پروره در سالجاری آغاز و در سنوات بعدی پروژه تکمیل می شود.

وی همچنین به تایید مصوبه شورا در خصوص اعمال تخفیف جریمه کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها جهت مساجد تا سقف ۲۰۰ میلیون خبر داد و تاکید کرد که این مصوبه تا پایان سالجاری قابل اجرا خواهد بود و مبلغ نهایی از محل ماده ۱۶ تخصیص داده خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر به بررسی آیین نامه انضباطی کیوسک‌ها و همچنین آیین نامه ساماندهی کیوسک‌ها در کمیسیون سلامت ، خدمات شهر و محیط،زیست و مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج خبر داد و افزود: ۲ آیین نامه در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تصویب قرار گرفت که پس از تأئید و ابلاغ قابلیت اجرا خواهد داشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا