مدیریت شهری

شهردار مسئول اختلال در خدمت رسانی در موضوع بیمه تکمیلی کارکنان است

مجتبی حاجی قاسمی؛

شهردار مسئول اختلال در خدمت رسانی در موضوع بیمه تکمیلی کارکنان است

دبیر اول شورا و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: مسئولیت اختلال در خدمت رسانی به کارکنان در موضوع بیمه تکمیلی بر عهده شهردار کرج می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج ؛ مجتبی حاجی قاسمی در نطق پیش از دستور یکصد و شصت و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر به تذکرات قبلی در خصوص قرارداد بیمه تکمیلی کارکنان مدیریت شهری اشاره و خطاب به شهردار اظهارداشت: متاسفانه علیرغم تذکرات قبلی مقدمات انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی پرسنل شهرداری کرج در موعد مقرر انجام نگرفت و مسئولیت اختلال در خدمت رسانی به کارکنان بر عهده شهردار کرج می باشد.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از تذکرش اذعان کرد: با توجه به ابلاغ محاسبه تأخیر تأدیه به صورت سالانه به جای ماهانه توسط برخی واحدهای قضایی ضرورت دارد وصول مطالبات شهرداری کرج به جدیت دنبال شود.

حاجی قاسمی تصریح کرد: در مواردی اصل خسارت توسط فرد بدهکار پرداخت می شود اما خسارت تأخیر تأدیه تسویه نمی شود و در طول زمان نیز اقدام موثری برای وصول طلب انجام نمی گیرد.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: نتیجه این کار بی ارزش شدن طلب شهرداری در طول زمان خواهد بود، پر واضح است که یا باید از فرایندهای قضائی و اجرائیات طلب شهرداری وصول شود یا با طرف مقابل توافق شده و به نحوی دیگری طلب شهرداری وصول شود.

حاجی قاسمی خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد آن هستیم که هیچ اقدامی از باب قهری یا صلحی انجام نمی گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا