مدیریت شهری

اعضای شورای اسلامی شهر کرج طرح تسهیل در تامین سرانه‌های خدماتی شهر را به شهرداری پیشنهاد دادند

سخنگوی شورا :

اعضای شورای اسلامی شهر کرج طرح تسهیل در تامین سرانه‌های خدماتی شهر را به شهرداری پیشنهاد دادند

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح پیشنهادی در راستای تسهیل در تامین سرانه‌های خدماتی شهر در جلسه امروز شورا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج عمار ایزدیار در پایان جلسه رسمی ۱۵۶ شورای اسلامی شهر که امروز بیست و نهم بهمن برگزار شد، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر در قالب طرح در خصوص تسهیل در تامین سرانه های خدماتی شهر کرج در سال ۱۴۰۳ سیاستگذاری ویژه ای در اعمال تخفیفات و سیاست‌های تشویقی در راستای افزایش سرانه‌های خدماتی اشاره کرد.

وی افزود: مقرر شد شهرداری پس از بررسی کارشناسانه و اعمال ضوابط قانونی ، موارد را در قالب لایحه به شورا ارائه نماید که امیدواریم با استقبال فعالان عرصه ساختمان شاهد افزایش سرانه های مورد نیاز در سطح شهر باشیم.

عمار ایزدیار افزود: در جلسه امروز تباصر بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری کرج به تصویب شورا رسید که بر اساس آن شهرداری مکلف است ملاحظات شورا را در برنامه‌های سال آتی اجرا نماید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به وجود خط اصلی گاز در محدوده اجرای عملیات عمرانی پروژه تقاطع غیرهمسطح فلکه اول رجایی شهر ، گفت: ایستگاه تقلیل فشار گاز در محدوده خیابان هفتم رجایی شهر احداث خواهد شد تا شهروندان با مشکل روبرو نشوند.

عمار ایزدیار با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در پایتخت افزود: اعضاء شورا در راستای حمایت از رونق صنعت گردشگری استان و شهر کرج از غرفه استان البرز حمایت نمودند .

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به کمبود سرویس‌های بهداشتی در سطح شهر گفت: پروژه بهسازی سرویس‌های بهداشتی مساجد مورد تصویب شورا قرار گرفت که در این مرحله ۱۲ نقطه شهر مشروط بر عدم وجود سرویس بهداشتی مناسب در اطراف مسجد و در صورت توافق مبنی بر بهره‌برداری شهروندان در ساعات غیر از زمان برپایی فریضه نماز، مصوبه اجرا خواهد شد.

وی در پایان افزود: محمد اسدیان به عنوان عضو ناظر در هیئت مدیره شرکت توسعه و عمران تپه مراداب از سوی اعضای شورا انتخاب شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا