اجتماعی

بسیج انقلاب را در مسیر تعالی و پیشرفت قرارداد

بسیج انقلاب را در مسیر تعالی و پیشرفت قرارداد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت: سازمان بسیج مستضعفان با تدبیر امام خمینی (ره) تشکیل و در مدتی کوتاه تبدیل به شجره طیبه‌ای شد که انقلاب اسلامی را از گردنه‌های پرخطر عبور و در مسیر تعالی و پیشرفت قرارداد.
بسیج انقلاب را در مسیر تعالی و پیشرفت قرارداد
به گزارش «ایثار» استان البرز، سلیمان رستمیان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته بسیج گفت: سازمان بسیج مستضعفان که با تدبیر امام خمینی (ره) تشکیل شد، در مدتی کوتاه تبدیل به شجره طیبه‌ای شد که انقلاب اسلامی را از گردنه‌های پرخطر عبور و در مسیر تعالی و پیشرفت قرارداد.
وی با بیان این اینکه که بسیج از ابتدا تا به امروز در تمامی عرصه‌ها حضوری فعال داشته است، افزود: خیل عظیمی از شهدای ما از درون همین بسیج بودند، بسیجیان در عرصه‌های مختلف چه در دوران دفاع مقدس و چه بعدازآن مانند جهاد سازندگی، علمی و فن‌آوری و امروز هم در عرصه امنیت اجتماعی خوش درخشیدند و خدمتگزار مردم و پایبند به آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بسیج را یک تفکر و جریان فکری و اجتماعی عنوان و تصریح کرد: بسیج در همه بزنگاه‌های حساس به کمک کشور آمد نه به‌عنوان یک نیروی نظامی بلکه به‌عنوان یک تفکر و جریان و به‌عنوان یک شخصیت اجتماعی پای انقلاب و آرمان‌های امام راحل ایستاد.
رستمیان در خاتمه بسیجی بودن را برای کارکنان بنیاد یک افتخار دانست و افزود: امروز باید با روحیه بسیجی به مردم خدمت کنیم، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران بسیجی هستند و امروز با روحیه بسیجی مشغول به خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند و در این راه هیچ‌چیزی نمی‌تواند باعث خستگی و یا دل‌زدگی آنان نخواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا