اجتماعیفرهنگی

اعلان جشنواره های هفتمین دوره مطبوعات و هشتمین دوره ابوذر استان با حضور استاندار البرز رونمایی شد

اعلان جشنواره های هفتمین دوره مطبوعات و هشتمین دوره ابوذر استان با حضور استاندار البرز رونمایی شد

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه رسانه های آگاه؛ تبیین گر، روشنگر و معتمد مردم و مسئولان هستند، گفت: انتظار می‌رود در بطن محورهای برگزاری جشنواره های مطبوعات و ابوذر، ۳ موضوع غزه و اتفاقات فلسطین، انتخابات و امیدآفرینی و اعتمادافزایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در مراسم رونمایی از پوسترهای هفتمین جشنواره مطبوعات استان و هشتمین جشنواره ابوذر که روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور اصحاب رسانه استان در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: فعالان عرصه رسانه در استان، همواره همراه، همدل و مقتدر، مسیر اطلاع رسانی، امیدآفرینی و تبیین گری را در پیش گرفته اند که این هم افزایی های آگاهانه جای قدردانی دارد.
وی بیان آیت الله بهجت تحت عنوان اینکه خداوندا ما را آنچنان که اراده می کنی در زره حفاظت خود نگه دار را مورد اشاره قرار داد و گفت: اکنون که دشمنان با ابراز های پیشرفته و صرف هزینه های هنگفت درصدد نشر اخبار با هدف تفرقه‌افکنی، فتنه گری و رسوخ در افکار عمومی بویژه جوانان دارد، رسانه ها هوشیار و آگاه پای کار ایستاده اند و با اشراف به مسئولیت خطیر خود، فعالیت می کنند.
عبداللهی ادامه داد: جای خرسندی دارد که وحدت و همدلی در استان ریشه دوانده و در ابعاد مختلف، کارگشا و موثر واقع شده که می توان برگزاری جشنواره های مطبوعات و ابوذر را نمودی بر این مدعا دانست.
وی گفت: رسانه های استان نیز همانند مسئولان البرز، جهادی و انقلابی و در سایه وحدت و مودت بدنبال امید آفرینی، تبیین گری و اعتماد افزایی هستند.
استاندار البرز افزود: فعالان فرهيخته عرصه رسانه در استان با حفظ ماهیت مطالبه گری که امانتی از سوی مردم است، مسئولان را مساعدت و همراهی می کنند تا به مشکلات و موضوعات اشراف یابند و به روند رسیدگی به آنها سرعت بخشند.
وی گفت: جای خرسندی دارد که محورهای این جشنواره ها، دغدغه‌های مهم استان و کشور را مورد هدف قرار داده اند و نگاه رسانه ها را به این موضوعات حائز اهمیت، معطوف می کنند.
عبداللهی افزود: انتظار می‌رود در بطن این محور ها، ۳ موضوع غزه و اتفاقات فلسطین، انتخابات، امیدآفرینی و اعتمادافزایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
وی گفت: امید است طبق وعده صادق مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) تا ۲۵ سال آینده هیچ اثری از رژیم صهیونیستی در دنیا باقی نماند.
استاندار البرز افزود: از سوی دیگر انتخابات مهم و سرنوشت سازی را در پیش داریم چراکه طبق بیانات رهبر معظم انقلاب، این دوره مشارکت مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است و متولیان برگزاری باید تمام تلاش خود را برای بسترسازی مناسب متمرکز کنند.
وی گفت: رسانه های استان می توانند با روشنگری، اطلاع رسانی از دستاوردهای نظام و انقلاب، اعتمادسازی و امید آفرینی کنند.
عبداللهی افزود: میزان مشارکت مردم البرز در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ۲۸ درصد بوده که باید دست در دست هم دهیم و این میزان را افزایش دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا