تکنولوژیفناوری

خداحافظی با دانشکده های نسل قدیم در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون علوم ، مهندسی و کشاورزی دانشگاه در اولین همایش ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی

خداحافظی با دانشکده های نسل قدیم در دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی به طور خاص در موضوعات علمی جذاب کشور و دنیا ورود خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، دکتر محمد علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی در اولین همایش ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی با اشاره آیات قرآن گفت: قطعا اگر جاذب نور خداوند باشید عزتی را که مختص خداوند متعال است نصیب انسان خواهد نمود.
وی افزود: پنج سال آینده دنیا و کشور در زمینه هوش مصنوعی قابل پیش بینی نیست و هوش مصنوعی نقش مهمی را در دنیا بازی خواهد کرد بنابراین طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ، نیاز جامعه و پیشرفت های کشور باید به فکر بود و این مسئله را در دانشگاه باید جدی گرفت.
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه با اشاره به سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه هوش مصنوعی بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین با در کشور خیلی جدی به هوش مصنوعی ورود کرد و این کنفرانس که شروع آن یکسال قبل بوده ، برنامه ریزی گردیدو تاکنون کنفرانسی با این ابعاد در کشور به ندرت برگزار شده است.
وی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به طور خاص در موضوعات جذاب کشور و دنیا ورود خواهد کرد و هوش مصنوعی ، امنیت غذایی ، حمل و نقل و انرژی نیز از این موضوعات جذاب است.
علی اکبری گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی با دانشکده های نسل قدیم خداحافظی خواهد شد و علاقمندی دانشگاه با علم ، تکنولوژی، نیازها و چالش های روز است و به این سمت در حال حرکت است تا بتواند در سال های آینده توانمندی خاص داشته باشد و در کشور حرف جدیدی بزند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به سمت تقاضامحوری ، مسئله محوری ، نیاز محوری در حرکت است و به سمتی می رود که دانشجو ها به دانشگاه آزاد اسلامی افتخار کرده و از امکانات آن استفاده نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا