حوادثقضایی

وقوع قتل به خاطر چشم تو چشم شدن

وقوع قتل به خاطر چشم تو چشم شدن

شخصی که به دلیل چشم تو چشم شدن با یک جوان ۲۰ ساله در محمدشهر کرج اقدام به قتل او کرده و به یکی از استان های شمال غرب کشور متواری شده بود، توسط پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حکمت اله شجاعی” سرپرست پلیس آگاهی استان با اعلام این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره قتل از طریق وارد آوردن ضربات چاقو به یک جوان ۲۰ ساله در محمدشهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه حکایت از این داشت که 2 جوان به دلیل چشم به چشم شدن با یکدیگر با هم درگیر شده اند که در این درگیری یکی از آنها با وارد آوردن ضربه چاقو دیگری را به قتل رسانده و متواری شده است.
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه قاتل در یکی از استان های شمال غرب کشور در یک روستای دورافتاده شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.
این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی به صراحت به انجام قتل به دلیل چشم تو چشم شدن با مقتول اعتراف کرد.
سرهنگ شجاعی در پایان خطاب به جوانان و نوجوانان گفت: برخی از جرائم و جنایات که به خاطر مسائل پیش پا افتاده اتفاق می افتد امکان دارد مسیر غیر قابل برگشتی را در زندگی یک جوان رقم بزند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا