علم و دانشفناوری

موضوعات و مسائل دانش بنیان ها در البرز با اهتمام ویژه، رسیدگی می شود

موضوعات و مسائل دانش بنیان ها در البرز با اهتمام ویژه، رسیدگی می شود

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ما با اعتماد به نفس ملی و اتکا به توان داخلی و دانش جوانان ایرانی از زیر آوار تحریم ها خارج شده ایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، محمد دهقان در نشست با جمعی از فعالان دانش بنیان استان که روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سالن جلسات پارک علم و فناوری البرز برگزار شد، افزود: این روابط و نشست ها، بسترساز جهش تولید با مشارکت مردم خواهد بود.
وی ادامه داد: دانش بنیان ها ظرفیت بزرگی در تولید دارند که باید با رفع موانع و حمایت آنها، تسهیلات لازم را جهت شکوفایی و توسعه فراهم کنیم.
دهقان گفت: در این نشست از بطن موضوعات و دغدغه‌های فعالان حوزه دانش بنیان آگاه شده و به طور قطع در تصمیم سازی ها مورد بهره برداری قرار می دهیم.
وی افزود: فعالیت شرکت های دانش بنیان غرور آفرین است چراکه برخلاف فشارها و تحریم های ظالمانه دشمنان چنین توفیقاتی را کسب کرده ایم.
معاون رئیس جمهور گفت: ما با اعتماد به نفس ملی و اتکا به توان داخلی و دانش جوانان ایرانی از زیر آوار تحریم ها خارج شده ایم.
وی افزود: رابطه تنگاتنگی باید با واحدهای دانش بنیان برقرار کنیم تا مسیر پیشرفت و توسعه را هموار کنیم.
دهقان گفت: امروز سربازی کردن و خدمت به دانش بنیان ها، خدمت به کشور محسوب می‌شود.
وی افزود: در خصوص مواردی که مطرح شد با اهتمام و جدیت پیگیری می کنیم و مسائل مربوط به حوزه حقوقی را رسیدگی کرده و سایر موانع را به مسئولان مربوطه ارجاع می دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا