انتظامی

دستگيري سارقان خودرو در اقدام عملياتي پليس “نظرآباد”

دستگيري سارقان خودرو در اقدام عملياتي پليس “نظرآباد”

فرمانده انتظامي استان گفت: در اقدام عملياتي پليس نظرآباد اعضاي باند 4نفره سارقان خودرو و داخل خودرو دستگير و 120 فقره سرقت در استان هاي تهران و البرز کشف شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري پليس، سردار “حميد هداوند” در تشريح جزئيات اين خبر اظهار داشت: همزمان با اعلام کشف يک فقره سرقت خودروي پژو در سطح يکي از محلات شهر نظرآباد، بلافاصله اکيپ عملياتي پليس در محل واقعه حاضر شدند.
وي افزود: ماموران زبده پليس آگاهي نيز در همين راستا با بررسي هاي دقيق ميداني و داده هاي موجود در صحنه، پيگيري هاي تخصصي خود را در اين خصوص آغاز کردند.
سردار “هداوند” تصريح کرد: تيم پيگيري کننده پرونده با انجام کار اطلاعاتي دقيق و حساب شده در کمتر از 24 ساعت سارقان خودروي مسروقه را در حالي که با يک دستگاه خودرو پرايد سرقتي در سطح شهرستان ساوجبلاغ در حال حرکت بودند را شناسايي و در عملياتي ضربتي 4 سرنشين آن را دستگير کردند.
اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينکه با بررسي سوابق متهمان مشخص شد هر 4 نفر از سارقان سابقه دار هستند، گفت: متهمان در ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما با مشاهده مستندات و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به 25 فقره سرقت خودرو و 95 فقره دزدي داخل خودرو اقرار کردند.
ارشد ترين مقام انتظامي استان البرز تصريح کرد: متهمان به همراه اموال مسروقه مکشوفه شامل 55 حلقه رينگ و زاپاس پس از تکميل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.
فرمانده انتظامي استان البرز در پايان از شهروندان خواست: خودروهاي خود را به وسايل و تجهيزات ايمني ضد سرقت مجهز کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا