اقتصادی

آغاز ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه صنعت هوایی پیام از طریق سایت

آغاز ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه صنعت هوایی پیام از طریق سایت

رییس کمیته تبلیغات، اطلاع‌رسانی و تشریفات نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام اعلام کرد: ثبت‌نام علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه از امروز سه شنبه، یکم اسفند 1402 از طریق سایت https://payamairshow.com/ امکان پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، سید مهدی جعفری با بیان‌اینکه حضور بازدید کنندگان در این نمایشگاه صرفا از طریق ثبت‌نام در سایت نمایشگاه می‌باشد، تصریح کرد: با هدف برنامه‌ریزی بهتر، علاقمندان صنعت هوایی، باید پیش از حضور، درسایت نمایشگاه به آدرس https://payamairshow.com/ ثبت‌نام نمایند.
وی با بیان اینکه بازدید از نخستین دوره نمایشگاه صنعت هوایی پیام بدون ثبت‌نام امکان‌پذیر نیست، تاکید کرد: با توجه به جذابیت‌های این نمایشگاه در حوزه نمایشگاهی و استاتیک‌شو و پیش‌بینی استقبال گسترده عموم مردم، براساس میزان ظرفیت تعیین شده برای بازدید از نمایشگاه صنعت هوایی پیام، اولویت بازدید با کسانی است که از امروز نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به اینکه هم‌اکنون امکان ثبت‌نام در سایت نمایشگاه برای بازدید عموم فراهم است، تاکید کرد: حضور علاقمندان در نمایشگاه صنعت هوایی پیام با ثبت کدملی، شماره تماس در سایت نمایشگاه و پس از دریافت پیامک امکانپذیراست.
جعفری ادامه داد: پس از دریافت پیامک تائیدیه ثبت‌نام، بازدیدکنندگان در ایام برگزاری نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به کانترهای پیش‌بینی شده، نسبت به دریافت کارت ورود اقدام نمایند.
نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از 16 تا 19 اسفند 1402 و از ساعت 10 الی 18 در فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا